Prezes dotrzymał słowa!

powiększenie - 51 KB

<-- Kliknij na powiększenie

  12 października 2007 prezes WKŁ "Bałtyk" Janusz Grzybowski gościł kolegów-myśliwych z żonami na tradycyjnej uroczystości z okazji swojej 50-tej rocznicy urodzin. Takie przyjacielskie spotkania lecz wyłącznie w męskim gronie, były urządzane w naszym kole przez świeżo upieczonych 50-latków już od kilkunastu lat.
To spotkanie było jednak inne od poprzednich.
Zgodnie z zapowiedzią daną przez prezesa na zebraniu sprawozdawczym - w uroczystości wzięli udział myśliwi wraz z małżonkami. Pomysł okazał sie "strzałem w dziesiątkę". Opinie uczestników (i ich towarzyszek) były jednoznaczne: "Wspaniała impreza, niezapomniane wrażenia, lepiej tego nie można było zorganizować, więcej takich spotkań!".
Uroczystość odbyła się w lokalu ośrodka "Energetyk" w Ustce. Rozpoczęła je część oficjalna, potem były życzenia i gratulacje dla Jubilata, wręczenie upominków i kwiatów od kolegów. Gratulacje składał m. in. burmistrz Ustki, kol. Jan Olech. Część oficjalną zakończył piekny koncert zespołu sygnalistów myśliwskich z Koszalina, którzy na tle poezji Adama Mickiewicza wykonali sygnały myśliwskie towarzyszące polowaniu. Dalej nastąpiła właściwa biesiada i tańce. Przy pięknie zastawionych stołach i doskonałym zespole muzycznym myśliwi i zaproszeni goście bawili się do białego rana. Jubilatowi dziękujemy i życzymy wspaniałych przeżyć łowieckich w usteckiej kniei przez następne 50 lat! Dziekujemy też łowczemu Stanisławowi Grandzie i komitetowi organizacyjnemu, którzy przyczynili się do przygotowania tej niezapomnianej imprezy.
powiększenie - 51 KB

powiększenie - 51,9 KB

powiększenie - 50 KB

powiększenie - 51 KB powiększenie - 51 KB
powiększenie - 51 KB powiększenie - 51 KB
   M. Borkowski, fot. Jan Wasyluk

 powrót